Ofertă acceptată Cumpărare directă

documentatie cadastrala imobil

Număr anunț
DA20240876
Autoritate contractantă
COMUNA GANEASA (CUI 4364411)
Furnizor / câștigător
PFA TICU MARIN (CUI 21901302)
Cod CPV
71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.000 RON
Valoare atribuită
16.000 RON
Data publicării
04.05.2018 12:23
Termen limită
12.05.2018 17:00
Data finalizării
07.05.2018 11:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.000 RON

din 16.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.