Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse birotica papetarie

Număr anunț
DA20250863
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ANDREI SAGUNA DEVA (CUI 4374806)
Furnizor / câștigător
POINT PAPER SRL (CUI RO6821978)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
127,81 RON
Valoare atribuită
127,81 RON
Data publicării
07.05.2018 10:16
Termen limită
12.05.2018 17:00
Data finalizării
07.05.2018 10:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

127,81 RON

din 127,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.