Ofertă acceptată Cumpărare directă

Saci menaj 35L 50 buc/rola

Număr anunț
DA20249095
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "ANASTASIE PANU" HUSI (CUI 19195566)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44,25 RON
Valoare atribuită
44,25 RON
Data publicării
07.05.2018 09:17
Termen limită
12.05.2018 17:00
Data finalizării
07.05.2018 14:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44,25 RON

din 44,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.