Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse de papetarie 165

Număr anunț
DA20217814
Autoritate contractantă
?COALA GIMNAZIALA MA?LOC (CUI 29083519)
Furnizor / câștigător
NANDRIPRIS & CO SRL (CUI RO8823533)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.954,58 RON
Valoare atribuită
1.954,58 RON
Data publicării
03.05.2018 09:02
Termen limită
08.05.2018 17:00
Data finalizării
07.05.2018 12:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.954,58 RON

din 1.954,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.