Ofertă acceptată Cumpărare directă

DULAP 90X40X180CM CU INCUIETOARE 4POLITE PAL MELAMINAT

Număr anunț
DA20254314
Autoritate contractantă
COMUNA BANEASA (CUI 5408818)
Furnizor / câștigător
IMP EXPERT BUSINESS SRL (CUI RO30024753)
Cod CPV
39122100-4 · Dulapuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
676,20 RON
Valoare atribuită
676,20 RON
Data publicării
07.05.2018 12:03
Termen limită
12.05.2018 17:00
Data finalizării
07.05.2018 13:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

676,20 RON

din 676,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.