Ofertă acceptată Cumpărare directă

ASPENTER

Număr anunț
DA20253574
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI (CUI 9574414)
Furnizor / câștigător
SIMFARM SRL (CUI RO17679780)
Cod CPV
33622100-7 · Medicamente utilizate in cardiologie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
154,08 RON
Valoare atribuită
154,08 RON
Data publicării
07.05.2018 11:39
Termen limită
12.05.2018 17:00
Data finalizării
07.05.2018 12:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

154,08 RON

din 154,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.