Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de realizare și difuzare livestream a ședințelor ordinare si extraordinare
- Număr anunț
- DA20239733
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Tirgu-Mures (CUI 4322823)
- Furnizor / câștigător
- BCD VIDEO SOUND SRL (CUI RO15349514)
- Cod CPV
- 64228000-0 · Servicii de transmisie de programe de radio si de televiziune (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 96.700 RON
- Valoare atribuită
- 96.700 RON
- Data publicării
- 04.05.2018 11:50
- Termen limită
- 09.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2018 14:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
96.700 RON
din 96.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro