- Număr anunț
- DA20259269
- Autoritate contractantă
- CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL UNIREA SLOBOZIA (CUI 19103570)
- Furnizor / câștigător
- ESPREMIO S.R.L. (CUI RO32207951)
- Cod CPV
- 24411000-8 · Acid azotic si saruri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 706,44 RON
- Valoare atribuită
- 706,44 RON
- Data publicării
- 07.05.2018 14:27
- Termen limită
- 12.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2018 14:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
706,44 RON
din 706,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro