Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparare PONTON ACOSTARE PN 200

Număr anunț
DA20256210
Autoritate contractantă
JUDETUL TULCEA (CUI 4321607)
Furnizor / câștigător
COMPLEX DELTA SRL (CUI RO2361176)
Cod CPV
50246400-5 · Servicii de reparare si de intretinere a platformelor plutitoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.800 RON
Valoare atribuită
4.800 RON
Data publicării
07.05.2018 13:01
Termen limită
12.05.2018 17:00
Data finalizării
07.05.2018 14:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.800 RON

din 4.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.