Ofertă acceptată Cumpărare directă

materiale functionale - ref. 5086/13.04.2018, cercet FI541605

Număr anunț
DA20253941
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
APEL LASER SRL (CUI RO15595373)
Cod CPV
38624000-5 · Dispozitive de ajutor optic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.878 RON
Valoare atribuită
4.878 RON
Data publicării
07.05.2018 11:50
Termen limită
12.05.2018 17:00
Data finalizării
07.05.2018 12:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.878 RON

din 4.878 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.