Ofertă acceptată
Cumpărare directă
promax geam cu pompa 1l prosop hartie Clean
- Număr anunț
- DA20234139
- Autoritate contractantă
- APAVIL SA (CUI RO16468149)
- Furnizor / câștigător
- TITU SRL (CUI RO6051178)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 170,10 RON
- Valoare atribuită
- 170,10 RON
- Data publicării
- 04.05.2018 09:11
- Termen limită
- 12.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2018 14:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
170,10 RON
din 170,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro