Ofertă acceptată
Cumpărare directă
furnizare biciclete si echipament protectie (casti si veste)
- Număr anunț
- DA20258984
- Autoritate contractantă
- Orasul Harsova (CUI RO7453165)
- Furnizor / câștigător
- INTRO ADVERTISING SRL (CUI 34007062)
- Cod CPV
- 34430000-0 · Biciclete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.510 RON
- Valoare atribuită
- 21.510 RON
- Data publicării
- 07.05.2018 14:19
- Termen limită
- 12.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2018 14:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
21.510 RON
din 21.510 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro