Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE PAZA SPECIALIZATE

Număr anunț
DA20255512
Autoritate contractantă
DIRECȚIA PENTRU AGRICULTURĂ JUDEȚEANĂ SIBIU (CUI 37578543)
Furnizor / câștigător
COMPANY GRUP PAZA SRL (CUI RO14836520)
Cod CPV
79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
67.111,20 RON
Valoare atribuită
67.111,20 RON
Data publicării
07.05.2018 12:41
Termen limită
12.05.2018 17:00
Data finalizării
07.05.2018 13:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

67.111,20 RON

din 67.111,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.