Ofertă acceptată Cumpărare directă

AMBREIAJ 545 RX,CILINDRU 372 XP.CILINDRU 372 XP,Garnitura cilindru H545 RX; H 535; H 372 XP,CUTIT RI

Număr anunț
DA20254963
Autoritate contractantă
S.C. GENERAL PUBLIC SERV S.A. (CUI 29094518)
Furnizor / câștigător
CELTA ART SRL (CUI RO17771115)
Cod CPV
43830000-0 · Scule cu motor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.058,02 RON
Valoare atribuită
4.058,02 RON
Data publicării
07.05.2018 12:23
Termen limită
12.05.2018 17:00
Data finalizării
07.05.2018 15:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.058,02 RON

din 4.058,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.