Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare piese remorca

Număr anunț
DA20248969
Autoritate contractantă
ORASUL CHITILA (CONSILIUL LOCAL CHITILA) (CUI 4420848)
Furnizor / câștigător
TEHNOPREST-2001 SRL (CUI RO9133523)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.897,83 RON
Valoare atribuită
4.897,83 RON
Data publicării
07.05.2018 09:12
Termen limită
12.05.2018 17:00
Data finalizării
07.05.2018 09:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.897,83 RON

din 4.897,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.