Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de tuns iarba in localitatea Covaci

Număr anunț
DA20242834
Autoritate contractantă
COMUNA SINANDREI (PRIMARIA COMUNEI SINANDREI, JUD. TIMIS) (CUI 5390656)
Furnizor / câștigător
CCI INSTAL GROUP SRL (CUI 34512242)
Cod CPV
77313000-7 · Servicii de intretinere a parcurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.765 RON
Valoare atribuită
2.765 RON
Data publicării
04.05.2018 13:19
Termen limită
09.05.2018 17:00
Data finalizării
07.05.2018 15:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.765 RON

din 2.765 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.