Ofertă acceptată Cumpărare directă

LEXMARK CARTUS TONER X363/X3\264/X364 COMP

Număr anunț
DA20254469
Autoritate contractantă
CENTRUL JUDETEAN PENTRU CULTURA BISTRITA-NASAUD (CUI 4347763)
Furnizor / câștigător
PROFESIONAL SISTEM S.R.L. (CUI RO15765516)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
786,80 RON
Valoare atribuită
786,80 RON
Data publicării
07.05.2018 12:09
Termen limită
12.05.2018 17:00
Data finalizării
07.05.2018 14:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

786,80 RON

din 786,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.