Atribuită Cumpărare directă

Phenhydan 250mg/5ml sol.inj*5f*5ml(PHENYTOINUM)_184563314_#RX

Număr anunț
DA36178264
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI 8955860)
Cod CPV
33693000-4 · Toate celelalte produse terapeutice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
203,58 RON
Data publicării
23.07.2024 14:29
Data finalizării
24.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

203,58 RON