Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masuratori profilactice prize de pamant

Număr anunț
DA20249652
Autoritate contractantă
Cantina Sociala a Municipiului Salonta (CUI 18748960)
Furnizor / câștigător
ELESAL SRL (CUI RO16376681)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
201 RON
Valoare atribuită
201 RON
Data publicării
07.05.2018 09:37
Termen limită
12.05.2018 17:00
Data finalizării
07.05.2018 12:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

201 RON

din 201 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.