Ofertă acceptată Cumpărare directă

UPS 1000VA - 600W / 4 prize schuko

Număr anunț
DA20249775
Autoritate contractantă
POLITIA LOCALA BRAILA (CUI 18160322)
Furnizor / câștigător
MATVIRO CONSULT SRL (CUI RO32196372)
Cod CPV
31154000-0 · Surse de alimentare electrica continua (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
590 RON
Valoare atribuită
590 RON
Data publicării
07.05.2018 09:42
Termen limită
12.05.2018 17:00
Data finalizării
07.05.2018 11:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

590 RON

din 590 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.