Atribuită Cumpărare directă

Servicii de service/ mentenanță/ întreținere a 24 buc, echipamente/multifuncționale CJG

Număr anunț
DA36178386
Autoritate contractantă
JUDETUL GIURGIU (CUI 4938042)
Furnizor / câștigător
VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
Cod CPV
50313100-3 · Servicii de reparare a fotocopiatoarelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
9.600 RON
Data publicării
23.07.2024 14:29
Data finalizării
25.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.600 RON