Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Reinnoire certificat digital calificat valabilitate 2 (doi) ani
- Număr anunț
- DA20253216
- Autoritate contractantă
- ORASUL CEHU SILVANIEI (CUI 4291859)
- Furnizor / câștigător
- TRANS SPED S.A. (CUI RO12458924)
- Cod CPV
- 79132100-9 · Servicii de certificare a semnaturii electronice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.140 RON
- Valoare finală
- 1.140 RON
- Data publicării
- 07.05.2018 11:27
- Termen limită
- 12.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2018 12:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.