Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Filme radiologice verzi
- Număr anunț
- DA20250588
- Autoritate contractantă
- Spital Dr.C.T.Sparchez (CUI 4646889)
- Furnizor / câștigător
- PRODENTA SRL ARAD FILIALA ARAD (CUI RO18245860)
- Cod CPV
- 32354110-3 · Filme pentru radiografii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 600 RON
- Valoare atribuită
- 600 RON
- Data publicării
- 07.05.2018 10:08
- Termen limită
- 12.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2018 10:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
600 RON
din 600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro