Ofertă acceptată Cumpărare directă

CEFALEXIN SANDOZ 125mg/5ml GRANULE PENTRU SUSPENSIE ORALA / CEFALEXINUMCEFALEXIN SANDOZ 250mg/5ml

Număr anunț
DA20249898
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI RO13591928)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
105 RON
Valoare atribuită
109,05 RON
Data publicării
07.05.2018 09:46
Termen limită
12.05.2018 17:00
Data finalizării
07.05.2018 12:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

109,05 RON

din 105 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.