Ofertă refuzată Cumpărare directă

SOLUTIE RINGER X 10 FL X 500 ML

Număr anunț
DA20244227
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASANESC REGELE CAROL I COSTESTI (CUI 5172597)
Furnizor / câștigător
2A FARM SRL (CUI RO27887894)
Cod CPV
33692510-5 · Lichide intravenoase (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.439,90 RON
Valoare finală
1.439,90 RON
Data publicării
04.05.2018 14:05
Data finalizării
07.05.2018 10:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.