Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 45,1% sub estimat

DIR

Număr anunț
DA20234093
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC AGNITA (CUI 4241176)
Furnizor / câștigător
CLINI LAB SRL (CUI RO3102218)
Cod CPV
33696700-2 · Reactivi pentru urologie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
837 RON
Valoare atribuită
459,60 RON 45,1% sub estimat
Data publicării
04.05.2018 09:09
Termen limită
09.05.2018 17:00
Data finalizării
07.05.2018 08:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

459,60 RON

din 837 RON estimat 45,1%

Adjudecat la 54,9% din estimat · economie 377,40 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.