Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet sanitare colegiu

Număr anunț
DA20239464
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC ENERGETIC REGELE FERDINAND I (CUI 2491494)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
33771000-5 · Articole igienico-sanitare din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
677,76 RON
Valoare atribuită
677,76 RON
Data publicării
04.05.2018 11:42
Termen limită
12.05.2018 17:00
Data finalizării
07.05.2018 10:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

677,76 RON

din 677,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.