Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Anvelope MIXTE Sailun Commercio-VX1 215 R16 65 109/107T/C/B/2-72dB
- Număr anunț
- DA20256033
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN BRASOV (CUI 7661840)
- Furnizor / câștigător
- ALCAR WHEELBASE ROMANIA SRL (CUI RO17031494)
- Cod CPV
- 34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.340 RON
- Valoare atribuită
- 11.340 RON
- Data publicării
- 07.05.2018 12:55
- Termen limită
- 12.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2018 15:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.340 RON
din 11.340 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro