Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET ACHIZITIE ANVELOPE VARA
- Număr anunț
- DA20252363
- Autoritate contractantă
- Centrul Chinologic Dr. Aurel Greblea Sibiu (CUI 4240928)
- Furnizor / câștigător
- ALCAR WHEELBASE ROMANIA SRL (CUI RO17031494)
- Cod CPV
- 34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.980 RON
- Valoare atribuită
- 3.980 RON
- Data publicării
- 07.05.2018 11:02
- Termen limită
- 12.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2018 11:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.980 RON
din 3.980 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro