Ofertă acceptată Cumpărare directă

Poduse si servicii auto

Număr anunț
DA20250537
Autoritate contractantă
Comuna Ceatalchioi (Primaria Com Ceatalchioi) (CUI 4508746)
Furnizor / câștigător
DECO TOTAL CONFORT SRL (CUI RO20961268)
Cod CPV
34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
268,90 RON
Valoare atribuită
268,90 RON
Data publicării
07.05.2018 10:06
Termen limită
12.05.2018 17:00
Data finalizării
07.05.2018 10:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

268,90 RON

din 268,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.