Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aspirator fara sac Bosch Easy Clean

Număr anunț
DA20220777
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
276,47 RON
Valoare atribuită
288,40 RON
Data publicării
03.05.2018 10:32
Termen limită
08.05.2018 17:00
Data finalizării
07.05.2018 10:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

288,40 RON

din 276,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.