Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 4,8% sub estimat

Sigiliu X-Seal

Număr anunț
DA20251802
Autoritate contractantă
PUBLISERV SA (CUI RO9126534)
Furnizor / câștigător
ALDO SECURITY SRL (CUI 11547578)
Cod CPV
35121500-3 · Sigilii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
420 RON
Valoare atribuită
400 RON 4,8% sub estimat
Data publicării
07.05.2018 10:44
Termen limită
12.05.2018 17:00
Data finalizării
07.05.2018 11:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

400 RON

din 420 RON estimat 4,8%

Adjudecat la 95,2% din estimat · economie 20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.