Ofertă acceptată Cumpărare directă

Minge F900 Fifa M5 Minge Hardground M5

Număr anunț
DA20209422
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA ARAD (CUI 3861870)
Furnizor / câștigător
ROUMASPORT (DECATHLON) (CUI RO23727785)
Cod CPV
37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
113,28 RON
Valoare atribuită
113,28 RON
Data publicării
02.05.2018 12:45
Termen limită
09.05.2018 17:00
Data finalizării
07.05.2018 12:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

113,28 RON

din 113,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.