Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Odorizant Wc Bref Gel 360ml
- Număr anunț
- DA20252860
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE CULTURA "AUGUSTIN BENA" ALBA (CUI 22474900)
- Furnizor / câștigător
- CORA TRADE CENTER SRL (CUI RO18182100)
- Cod CPV
- 39811300-3 · Dezodorizante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 231,90 RON
- Valoare atribuită
- 231,90 RON
- Data publicării
- 07.05.2018 11:17
- Termen limită
- 12.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2018 13:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
231,90 RON
din 231,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro