Ofertă acceptată Cumpărare directă

CENTRALA ELECTRICA PROTHERM 9 KW

Număr anunț
DA20244810
Autoritate contractantă
Municipiul Deva (CUI 4374393)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39715210-2 · Echipament de incalzire centrala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.979,83 RON
Valoare atribuită
1.979,83 RON
Data publicării
04.05.2018 14:30
Termen limită
12.05.2018 17:00
Data finalizării
07.05.2018 09:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.979,83 RON

din 1.979,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.