Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE DE CONSTRUCTII SI DE INTRETINERE

Număr anunț
DA20257570
Autoritate contractantă
Liceul de Arte Plastice Nicolae Tonitza (CUI 4266715)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.780,82 RON
Valoare atribuită
3.780,82 RON
Data publicării
07.05.2018 13:39
Termen limită
12.05.2018 17:00
Data finalizării
07.05.2018 14:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.780,82 RON

din 3.780,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.