Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 60,0% sub estimat
Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor publice
- Număr anunț
- DA20257162
- Autoritate contractantă
- Comuna Udesti (CUI 4327510)
- Furnizor / câștigător
- CADRU PRO S.R.L. (CUI 8252780)
- Cod CPV
- 79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.000 RON
- Valoare atribuită
- 10.000 RON 60,0% sub estimat
- Data publicării
- 07.05.2018 13:28
- Termen limită
- 12.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2018 13:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.000 RON
din 25.000 RON estimat
60,0%
Adjudecat la 40,0% din estimat · economie 15.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.