Ofertă acceptată Cumpărare directă

BRANZA PROASPATA

Număr anunț
DA20256309
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "ELENA DOAMNA (CUI 29084751)
Furnizor / câștigător
DULCISIMO LIF SRL (CUI RO31486777)
Cod CPV
15541000-2 · Branza de masa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
142,20 RON
Valoare atribuită
142,20 RON
Data publicării
07.05.2018 13:03
Termen limită
12.05.2018 17:00
Data finalizării
07.05.2018 13:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

142,20 RON

din 142,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.