Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII AUXILIARE DE ACHIZITIE PUBLICA SI SERVICII CONEXE

Număr anunț
DA20254408
Autoritate contractantă
Comuna Varias (CUI 4483870)
Furnizor / câștigător
AGDC FAM CONSULT SRL (CUI 37306719)
Cod CPV
79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.500 RON
Valoare atribuită
6.500 RON
Data publicării
07.05.2018 12:07
Termen limită
12.05.2018 17:00
Data finalizării
07.05.2018 14:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.500 RON

din 6.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.