Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cutie arhivare 15 cm

Număr anunț
DA20256342
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC CUGIR (CUI 4331325)
Furnizor / câștigător
ELCO BUSINESS SRL (CUI RO16888843)
Cod CPV
44617000-8 · Cutii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
75,60 RON
Valoare atribuită
75,60 RON
Data publicării
07.05.2018 13:04
Termen limită
12.05.2018 17:00
Data finalizării
07.05.2018 15:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

75,60 RON

din 75,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.