Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE REABILITARE SCOALA SUCEVITA

Număr anunț
DA20223384
Autoritate contractantă
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ,,DIMITRIE VATAMANIUC,, SUCEVIȚA (CUI 14117664)
Furnizor / câștigător
DIONISOS PRODCOM SRL (CUI 3663377)
Cod CPV
44000000-0 · Structuri si materiale de constructii; produse auxiliare pentru constructii (cu exceptia aparatelor electrice) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.178,36 RON
Valoare atribuită
22.178,36 RON
Data publicării
03.05.2018 11:57
Termen limită
09.05.2018 17:00
Data finalizării
07.05.2018 13:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.178,36 RON

din 22.178,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.