Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reparatii bazine strand municipal Roman

Număr anunț
DA20237834
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ROMAN (CUI 2613583)
Furnizor / câștigător
MODERN CONSTRUCT S.R.L. (CUI 5302654)
Cod CPV
45212290-5 · Lucrari de reparatie si de intretinere a complexelor sportive (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
48.333,77 RON
Valoare atribuită
48.333,77 RON
Data publicării
04.05.2018 10:57
Termen limită
12.05.2018 17:00
Data finalizării
07.05.2018 14:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

48.333,77 RON

din 48.333,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.