Acasă · Licitații
· Lucrari de arhitectura peisagistica a terenurilor de sport si a zonelor de recreere (Rev.2)
Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Lucrari de arhitectura peisagistica a terenurilor de sport
- Număr anunț
- DA20206010
- Autoritate contractantă
- Consiliul Judetean Calarasi (CUI 4294030)
- Furnizor / câștigător
- RULOURI DE GAZON SRL (CUI RO18382310)
- Cod CPV
- 45112720-8 · Lucrari de arhitectura peisagistica a terenurilor de sport si a zonelor de recreere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 63,24 RON
- Valoare finală
- 63,24 RON
- Data publicării
- 02.05.2018 11:02
- Termen limită
- 07.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.