Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Licenta antivirus Kaspersky pentru 3 utilizatori cu valabilitate 24 de luni
- Număr anunț
- DA20222045
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
- Cod CPV
- 48761000-0 · Pachete software antivirus (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 285,70 RON
- Valoare atribuită
- 285,70 RON
- Data publicării
- 03.05.2018 11:21
- Termen limită
- 08.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2018 13:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
285,70 RON
din 285,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro