Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SOLOM. BR. DORNA 500G 1+1-50%
- Număr anunț
- DA20260055
- Autoritate contractantă
- SEMINARUL TEOLOGIC SF.AP. ANDREI Galati (CUI 3264538)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 15500000-3 · Produse lactate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 131,80 RON
- Valoare atribuită
- 131,80 RON
- Data publicării
- 07.05.2018 14:49
- Termen limită
- 12.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2018 15:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
131,80 RON
din 131,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro