Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de reparare remorca
- Număr anunț
- DA20249112
- Autoritate contractantă
- ORASUL CHITILA (CONSILIUL LOCAL CHITILA) (CUI 4420848)
- Furnizor / câștigător
- TEHNOPREST-2001 SRL (CUI RO9133523)
- Cod CPV
- 50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.401 RON
- Valoare atribuită
- 4.401 RON
- Data publicării
- 07.05.2018 09:18
- Termen limită
- 12.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2018 09:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.401 RON
din 4.401 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro