Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Prestari servicii SU activitati spitale cu salariatil intre 100-200
- Număr anunț
- DA20240282
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC HIRLAU (CUI 4701258)
- Furnizor / câștigător
- ZON-PROTECT SRL (CUI RO18417702)
- Cod CPV
- 75251110-4 · Servicii de prevenire a incendiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.760 RON
- Valoare atribuită
- 5.760 RON
- Data publicării
- 04.05.2018 12:07
- Termen limită
- 09.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2018 12:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.760 RON
din 5.760 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro