Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 17,4% sub estimat
Inchiriere echipament scenotehnic
- Număr anunț
- DA20252977
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE CREATIE, ARTA SI TRADITIE AL MUNICIPIULUI BUCURESTI (CUI 4266901)
- Furnizor / câștigător
- BEST EVENT LOGISTICS SRL (CUI Ro32558448)
- Cod CPV
- 79952100-3 · Servicii de organizare de evenimente culturale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 200.000 RON
- Valoare atribuită
- 165.150 RON 17,4% sub estimat
- Data publicării
- 07.05.2018 11:20
- Termen limită
- 12.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2018 11:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
165.150 RON
din 200.000 RON estimat
17,4%
Adjudecat la 82,6% din estimat · economie 34.850 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.