Ofertă acceptată Cumpărare directă

ULEI MOTOR BARCA

Număr anunț
DA20253315
Autoritate contractantă
U. M. 0242 BRAILA (CUI 15490598)
Furnizor / câștigător
PLASMA SRL (CUI RO6497767)
Cod CPV
09211100-2 · Uleiuri pentru motoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
394,86 RON
Valoare atribuită
394,86 RON
Data publicării
07.05.2018 11:30
Termen limită
12.05.2018 17:00
Data finalizării
07.05.2018 14:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

394,86 RON

din 394,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.