Ofertă acceptată
Cumpărare directă
APA PLATA 0.5L AQUA CARPATICA BAX 12 BUC
- Număr anunț
- DA20245151
- Autoritate contractantă
- Agentia Pentru Dezvoltare Regionala Vest (CUI 11354496)
- Furnizor / câștigător
- BN BUSINESS (CUI RO10933694)
- Cod CPV
- 15981100-9 · Apa minerala plata (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 112,50 RON
- Valoare atribuită
- 112,50 RON
- Data publicării
- 04.05.2018 14:45
- Termen limită
- 09.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.05.2018 08:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
112,50 RON
din 112,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro